Wszystko zaczęło się 10 lat temu na warszawskiej Woli z wielkim hukiem wyburzanego kina W-Z. Zniknięcie obiektu, który przez lata był stałym elementem zaokiennego krajobrazu Patrycji Jastrzębskiej – założycielki TBTS, dał początek refleksji na temat zmian w krajobrazie Warszawy i coraz śmielszym działaniom pod szyldem „Tu było, tu stało”.

 

Spacery, wycieczki rowerowe, gra miejska i przejazd kultowym „ogórkiem”. Chodźcie na Wolę!

To wyjątkowa mapa Warszawy, stworzona przez jej najmłodszych mieszkańców. Powstała na finał czwartej edycji warsztatów "Moje Miasto Warszawa".

Miłośników architektury, miejskich wrażliwców i tych, którzy o ochronie zabytków chcą wiedzieć więcej zapraszamy na tegoroczną serię bezpłatnych warsztatów dla dorosłych "Uwaga, zabytek!".

Wirus pokrzyżował plany wszystkim, również nam. Nie poddajemy się! Niezmiennie zapraszamy do wspólnego poznawania Warszawy  bez wychodzenia z domu lub w wersji plenerowej.

Do tej pory podczas czwartej edycji warsztatów "Moje Miasto Warszawa" udało nam się wspólnie m.in. zaprojektować Plac Defilad, zaplanować przyjazne dla wszystkich ulice Pragi czy skonstruować bielańskie karuzele. Nasz kalendarz podpowiada, ze w tegorocznej edycji warsztatów zostało jeszcze kilka dzielnic, którym chcemy dokładnie się przyjrzeć i sprawić, byście wiedzieli o nich więcej.

IMG 1547

Rusza wiosenna część cyklu warsztatów "Moje Miasto Warszawa". Niezmiennie zapraszamy dzieci i rodziców do wspólnego poznawania miasta. Przed nami runda przez kolejne dzielnice i mnóstwo nowych budynków do zaprojektowania i wykonania.