Wirus pokrzyżował plany wszystkim, również nam. Nie poddajemy się! Niezmiennie zapraszamy do wspólnego poznawania Warszawy  bez wychodzenia z domu lub w wersji plenerowej.

Do tej pory podczas czwartej edycji warsztatów "Moje Miasto Warszawa" udało nam się wspólnie m.in. zaprojektować Plac Defilad, zaplanować przyjazne dla wszystkich ulice Pragi czy skonstruować bielańskie karuzele. Nasz kalendarz podpowiada, ze w tegorocznej edycji warsztatów zostało jeszcze kilka dzielnic, którym chcemy dokładnie się przyjrzeć i sprawić, byście wiedzieli o nich więcej.

IMG 6111 

9 maja zapraszamy na pierwsze warsztaty online. Niezmiennie przeznaczone dla dzieci i rodziców, którzy wspólnie spędzają sobotnie popołudnie...przed komputerem. Będziemy spotykać się wirtualnie na platformie zoom (bezpłatnej, Zoom działa na komputerach i smartfonach). Warto mieć w zasięgu ręki coś do pisania/rysowania. Wśród domowych zasobów na pewno znajdą się też pudełka, kartony, tasiemki, rurki – wszystko, co może posłużyć do budowania przyda się podczas warsztatów.
W lipcu i sierpniu zorganizujemy zajęcia w plenerze z zachowaniem norm sanitarnych. Szczegóły niebawem.

Dla kogo?
Na zajęcia zapraszamy dzieci w wieku 7- 12 lat wraz z rodzicami/opiekunami - będziecie działać wspólnie. Warsztaty są bezpłatne, wystarczy zarejestrować się na wydarzenie w serwisie Evenea. Rejestracja Niezmiennie na warsztaty obowiązują zapisy, a liczba miejsc na poszczególne zajęcia jest ograniczona. Rejestracje otwieramy w niedzielę poprzedzającą warsztaty o godz. 10.00 w serwisie Evenea. Zmienia się też godzina zajęć – ruszamy o 11.00, warsztaty trwają ok. 1,5 godz.

Platforma
Do prowadzenia i udziału w zajęciach online korzystamy z prostej i darmowej platformy Zoom (działa na komputerach i smartfonach). Zarejestrowanym uczestnikom prześlemy dokładne instrukcje

Harmonogram najbliższych warsztatów

09.05 - Samolotem do Warszawy, przez… Włochy.
16.05 - Leśne spacery z Panem Rembertem.
23.05 - Dokąd sięga Białołęka?
06.06 - Projektujemy dzielnicę przyszłości
26.07 - Mapa dzielnic. Subiektywny przewodnik po Warszawie
23.08 - Przygoda na WSM-ie (gra spacerowa)

Więcej informacji o warsztatach pojawia się na facebookowym wydarzeniu "Moje Miasto Warszawa". Szczegółowo o wiosennej części 4. edycji pisaliśmy m.in. tutaj. Zapraszamy!

Organizator
Stowarzyszenie Masław, Tu było, tu stało

Partner
Dom Spotkań z Historią

Projekt współfinansuje m.st. Warszawa.

logo warszawa